Najlepsze promocje i kody rabatowe jednym miejscu

Pewnie nie raz szukałeś promocji czy kodów rabatowych, dzięki którym mogłeś kupić coś taniej. Nawet, jeśli udało Ci się coś znaleźć ciężko było ocenić czy oferta nie ma ukrytych wad oraz przedyskutować ją z innymi. Postanowiliśmy to zmienić!

Wybieramy tylko to, co najlepsze

MamOkazje.pl to platforma pozwalająca zarówno na przeglądanie, jak i ocenę promocji oraz okazji znalezionych w sieci i sklepach stacjonarnych. Dzięki temu możliwe jest zarówno szybkie dzielenie się z innymi okazjami, które często mają ograniczony czas trwania, a z drugiej strony - możliwa natychmiastowa weryfikacja oferty.

Głosowanie

Aby ocenić, że oferta jest dobra i można dzięki niej zaoszczędzić - zagłosuj na plus. Jeśli natomiast znaleziona promocja nie jest wcale ciekawa (w innym miejscu można znaleźć coś taniej) - zagłosuj na minus. W przypadku kiedy okazja nie zdobędzie zbyt wielu głosów po 14 dniach zostanie usunięta z zakładki Najnowsze - będzie dostępna jedynie w archiwum.

Dyskusje

Co więcej, pod każym dodanym kodem, bonem, voucherem czy promocją znajduje się miejsce na komentarze, dzięki czemu wspólnie z innymi użytkownikami serwisu przedyskutujesz jak najlepiej wykorzystać ofertę czy znaleźć tzw. "haczyki".

Dołącz do nas i oszczędzaj!

Jeśli chciałbyś głosować, rozmawiać i dodawać znalezione oferty - dołącz do nas! Rejestracja zajmie Ci zaledwie kilka sekund, a dzięki niej będziesz mogł komentować i oceniać promocje dodane przez innych. Pamiętaj, aby również polubić nas na Facebooku!

Polub nas na Facebooku!

Najnowsze komentarze

Najlepsze aktywne oferty