-10

Dodatkowe gratisowe doładowanie 29zł w Virgin Mobile, #Bezlimitu + bilet do kina

Virgin Mobile - dodatkowe 29 zł doładowania gratis
#BEZLIMITU, to jedna z rewelacyjnych ofert Virgin Mobile, idealna dla osób, które nie chcą wiązać się umowami z operatorem i chcą zawsze mieć swoje wydatki pod kontrolą.

#BEZLIMITU jest automatycznie odnawialnym pakietem na kartę, który kosztuje 29 zł miesięcznie. Za tę kwotę dostaniesz nielimitowane połączenia do wszystkich sieci (w tym numery stacjonarne), nielimitowane SMS-y i pakiet danych 4 GB (powiększony automatycznie dzięki promocji Dokładka) w technologii LTE wyposażony w „lejek”, czyli po jego wyczerpaniu transmisja danych zwalnia, a opłaty za korzystanie z Internetu nie są naliczane.

Dodatkowo transfer danych nie jest pobierany za korzystanie z Facebooka, Messengera, Gadu Gadu, Twittera, Ask.fm i aplikację klubu Virgin. Jedyne o czym musisz pamiętać w tej ofercie, to doładowanie konta, a #BEZLIMITU włączy się automatycznie.

Każde doładowanie konta w Virgin Mobile kwotą minimum 5 zł przedłuża jego ważność o 365 dni.

DOTYCZY NOWEGO ZAMÓWIENIA Z PODANEGO LINKU. DOŁADOWANIE W KWOCIE 29ZŁ ZOSTANIE PRZYZNANE NA ZAKUPIONY NUMER W CIĄGU 30 DNI.
Doładowanie można wykorzystać na usługi niedostępne w ofercie #BEZLIMITU, czyli na: mmsy, dodatkowy internet, połączenia poza Polskę, połączenia na numery stacjonarne
Awatar użytkownika Aniaaa Aniaaa · 02:31, 21-03-16 Skorzystaj z okazji
Ocena: 14.29% · Głosów: 14

Polub nas na Facebooku!

Najnowsze komentarze

Najlepsze aktywne oferty