35

Premia nawet do 560zł w Banku Millennium tylko do końca czerwca

Do 360 zł od banku + 100 zł od Bankiera + 100 zł na Fly.pl za Konto 360º lub Konto 360º Student .

To efekt kumulacji: trwającej już promocji banku, w której czeka 360 zł za aktywne korzystanie z karty i BLIKa oraz akcji zorganizowanej przez wydawcę serwisu Bankier.pl, gdzie do wzięcia jest premia pieniężna 100 zł oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl.

Aby wziąć udział w promocji "Zgarnij premię z Bankiem Millennium" i zdobyć premię 100 zł oraz bon na Fly.pl:
• najpóźniej do 30.06.2016 r. zarejestruj się na stronie promocji
• za pomocą linku otrzymanego na mail podany podczas rejestracji przejdź na stronę akcji i złóż wniosek o konto w Banku Millennium (we wniosku pamiętaj wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i nie odwołuj jej przez cały okres promocji)
• wyraź zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową, niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji i wypłaty premii
• najpóźniej do 4.07.2016 r. zawrzyj umowę o konto
• spełnij warunki uzależnione od rodzaju otwartego konta:
o w przypadku Konta 360º: w lipcu i sierpniu zasil konto kwotą po min. 1 000 zł i wykonaj co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę
o w przypadku Konta 360º Student: w lipcu i sierpniu wykonaj po co najmniej jednej płatności BLIKiem i/lub kartą wydaną do konta
Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz premię. O jej przyznaniu organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 13.09.2016 r. Wtedy też będzie należało zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane (imię, nazwisko oraz numer rachunku konta otwartego w promocji) niezbędne do wypłaty premii. A ta nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia. Do tego momentu - zgodnie z regulaminem promocji - umowa o konto nie może być rozwiązana.

Do 30.09.2016 r. mailem otrzymasz również bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl (szczegóły dot. zasad realizacji bonu znajdziesz w regulaminie). Oczywiście dla wyliczenia opłacalności wykorzystania takiego bonu warto uprzednio porównać ceny na Fly.pl z konkurencyjnymi platformami dystrybucji biletów.

Premie od Banku Millennium

Wnioski o Konto 360º lub 360º Student złożone w powyższej promocji będą również objęte bankową promocją "Zyskaj 360 zł - 3 edycja.

Aby uzyskiwać premie należy zadbać o to, by w danym miesiącu zapewnić wpływy zewnętrzne w łącznej kwocie nie niższej niż 1 000 zł, wykonać co najmniej jedną płatność kartą (ważne by została w danym miesiącu zaksięgowana) i min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.
Konto 360º lub Konto 360º Student.

Konto 360°: konto i karta płatnicza będą za 0 zł jeśli miesięcznie na rachunek wpłynie kwota min. 1 000 zł, a kartą wykonasz co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę (warunki te idealnie pokrywają się z zasadami promocji, w której czeka premia 100 zł i bon na Fly.pl).

Dzięki karcie zyskasz bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą.

Do karty dołączone jest ubezpieczenie "Pakiet Bezpieczeństwa", kosztujące 3,99 zł miesięcznie, ale jest to na szczęście ubezpieczenie dobrowolne i można je wyłączyć, składając dyspozycję na infolinii banku.

Drugim z ubezpieczeń jest "Pakiet Bardzo Pomocny" który na pierwsze 12 miesięcy prowadzenia konta otrzymasz za darmo. Później - jeśli nadal zechcesz z niego korzystać (bo również jest możliwa rezygnacja) - opłata miesięczna wyniesie 4,99 zł.

Konto 360° Student: to rachunek przeznaczony dla osób w wieku 18-26 lat (to kluczowe kryterium; wbrew nazwie nie trzeba być studentem!).

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, ale w pozostałym zakresie zasady dotyczące karty i ubezpieczeń są identyczne z opisanymi powyżej dla Konta 360°. Jedna płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie pozwoli Ci uniknąć opłaty.
Awatar użytkownika Ekonomista95 Ekonomista95 · 18:12, 19-06-16 Skorzystaj z okazji
Ocena: 83.02% · Głosów: 53

Komentarze (3)

Ekonomista95 18:37, 19-06-16 #
Pozostałe 200zł bierze się stąd:
"Uczestnik (...) otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą i płatności BLIK dokonane w ciągu kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę"

Miesięczny zwrot może łącznie wynieść do 60 zł. Jego wysokość uzależniona jest od sum płatności wykonanych kartą i BLIKiem. Bank będzie oddawać 2% wartości zakupów opłaconych kartą i 5% tych opłaconych BLIKiem. Miesięczne zwroty za płatności kartą, jak i BLIKiem maksymalnie mogą wynieść po 30 zł.
Ekonomista95 16:21, 20-06-16 #
Szanowni Państwo,
administracja serwisu podmieniła link, co więcej --> UNIEmożliwia on uzyskanie premii.
Jeśli doceniają Państwo mój wkład w analizę tej promocji bankowej, proszę skorzystać z tego linku: http://goo.gl/mqwF4r

Pozdrawiam :)
Ekonomista95 23:00, 21-06-16 #
Działający link :)

http://tinyurl.com/j5cz2vc

Polub nas na Facebooku!

Najnowsze komentarze

Najlepsze aktywne oferty