0

Citibank szaleje! Kolejny bon do zgarnięcia. Tym razem 400zł do megastore nexterio.pl

Kolejna odsłona promocji kart kredytowych Citibank.
Bon o wartości 400zł do nexterio.pl za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku i jedno zalogowanie się do bankowości internetowej/mobilnej!

Dla kogo?

Dla każdego kto od 1.01.2014 nie posiadał żadnej karty kredytowej Citibank.

Co trzeba zrobić?

Do 30.09 złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji (koniecznie wybierz kartę Simplicity!) . Następnie skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia szczegółów.

Minimalne warunki wymagane aby karta została przyznana:
wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata
Następnie bank poinformuje nas czy karta została przyznana i przyśle kuriera, z którym podpiszesz umowę.

W ciągu miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz w serwisie internetowym banku lub przez aplikację mobilną. W kolejnym miesiącu bank (poprzez wiadomość w bankowości internetowej) prześle voucher. Tzn. jeśli umowę podpiszesz w czerwcu to w lipcu musisz się przynajmniej raz zalogować do bankowości internetowej/mobilnej, a w sierpniu bank prześle nagrodę.
Wygląda zbyt łatwo, prawda? Racja, jest jeszcze jeden haczyk.
Zobowiązujemy się przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy do wykonywania min. jednej transakcji kartą miesięcznie. Kwota jest dowolna, można kupić bułki w sklepie :-)

Co, jeśli zapomnimy o transakcji? Zgodnie z warunkami promocji będziemy musieli zapłacić karę umowną w wysokości 200 zł. W najgorszym wypadku i tak wyjdziemy na plus – w końcu to dwa razy mniej niż wartość vouchera.

Na koniec kilka dodatkowych informacji:
1. Karta Simplicity jest darmowa, nie są pobierane żadne opłaty miesięczne ani roczne.
2. Voucher do nexterio.pl można wykorzystać do 30.11.2016. Minimalna wartość zamówienia to 400,01zł.
3. Po podpisaniu umowy warto sprawdzić, czy mamy włączoną usługę CitiPhone – standardowo dla karty Simplicity powinna być wyłączona (jej koszt to 6 zł miesięcznie).
Ocena: 50.00% · Głosów: 26

Polub nas na Facebooku!

Najnowsze komentarze

Najlepsze aktywne oferty