21

Promocja - 49 proc. w Rossmannie na wszystkie kosmetyki. Od 20 do 28 kwietnia.

Już od lat promocje -49 proc. przyciągają do Rossmannów tłumy wielbicielek kolorowych kosmetyków. W tym roku prawdopodobnie będzie podobnie, chociaż na klientki czeka pewna poważna zmiana zasad. W latach ubiegłych wyprzedaże trwały trzy tygodnie i każdy tydzień poświęcony był innemu rodzajowi produktów.

W tym roku wyprzedaż będzie trwać o wiele krócej, bo tylko od 20 do 28 kwietnia. Nie będzie też podziału na konkretne sekcje i wszystkie kosmetyki będą miały ceny obniżone jednocześnie. Oznacza to o wiele mniej czasu na zakupy i, prawdopodobnie, dużo większe tłumy w drogeriach.

Dodatkowe bonusy czekają na tych, którzy dołączyli do programu lojalnościowego drogerii - Klubu Rossman. Wszyscy, którzy do niego należą, otrzymają rabat wynoszący nie -49 proc., ale -55 proc. Istnieje jednak drugi warunek. Poza członkostwem w Klubie, trzeba jeszcze kupić trzy różne produkty, dopiero wtedy obniżka będzie większa.
Awatar użytkownika hanan hanan · 17:21, 19-04-17 Skorzystaj z okazji
Ocena: 100.00% · Głosów: 21

Komentarze (3)

TaRaraRa 21:20, 19-04-17 #
Osoby które pobiorą aplikację i przystąpią do klubu Rossman będą mogły zakupić kosmetyki kolorowe ze zniżką -55% ☺
TaRaraRa 21:21, 19-04-17 #
Ups, nie przeczytałam ostatniego akapitu przed dodaniem komentarza :)
hanan 18:31, 20-04-17 #
Jako, że ja dodałem okazję to i opiszę dzisiejszą wizytę, jak by się ktoś zastanawiał czy iść. Na moim rossmannie było napisane -49% na kosmetyki do makijażu (a więc nie na wszystkie jak w artykule). Może będą dzielić dniami?

No i ja, mimo, że promocja ma oczywistą nazwę liczyłem po cichu na -49% na produkty z innych kategorii (pampersy, pasty do zębów, farby do włosów) - oczywiście nic z tego :(

Polub nas na Facebooku!

Najnowsze komentarze

Najlepsze aktywne oferty